Sem bil par dni nazaj v delavnici pri Tadeju, pa je bila ena huda M6 tam, mislim da se vedno, na sliki tista crna v ozadju
Pa ena trojka se mi zdi, z vtrgano ketno, ki je motor unicila do te mere, da je samo ze za zamenjat.
Ta nova delavnica je odlicna pridobitev za lastnike bmw vozil v Mariboru, potrebovali smo nekoga takega, ki ima pojma in ve kaj dela. Meni je problem na X3 z VTG diagnosticiral kar po telefonu, par dni nazaj pa samo potrdil diagnozo
kriv je tisti kolescek v VTG. Ker ga ni pri nas za dobit razen v kompletu, smo ga narocili. Je pa starega obrnil za 180 stopinj, ker je bil obrabljen samo na eni strani. Cudezno se je napak odpravila, tud racunalnik vec ne vklaplja opozorilnih luck. No ko dobim ta kolescek, ga bo zamenjal in obenem se ocistil in zablindiral lopute sesalnega kolektorja. Pa grelne svecke bo zamenjal, je pokazal racunalnik napako in nek del pri levem kolesu, nek senzor, nevem tocno kaj. Ko zrihta X3, sem se dogovoril da pripeljem se f10 in zeninega f20 na redni servis, menjava olja in filtrov.